Jsme kapkou v moři života

Peticenemocnicesusice.cz Jsme kapkou v moři života Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Paul Heyse

NÁZEV SOUBORU: Jsme kapkou v moři života.pdf

POPIS

Výbor z Heyseho básnické tvorby, který sestavila a přeložila Zlata Kufnerová, podává představu o celém autorově básnickém díle a jeho vývoji. Zahrnuje proto ukázky od básníkovy rané tvorby (cykly Junge Leiden, Margarete), pokračuje jeho velmi významným italským obdobím (Bilder aus Neapel, Römische Sonette, Städtebilder) a navazuje ukázkami z tvorby jeho zralého období (Vom Gardasee, Meinen Toten, Vermischte Gedichte, Zwölf Dichterprofille, Waldmonologe aus Kreuth, Balladen).

Hledáte knihu Jsme kapkou v moři života? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Paul Heyse? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Jsme kapkou v moři života | Dumknihy.cz - knihy po všech ...

Paul Heyse: Jsme kapkou v moři života. V roce 2017 vydalo nakladatelství Prostor, přeložila Zlata Kufnerová, 132 stran, 197 korun.
Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online. Zde se můžete podívat na často kladené otázky. ... Jsme kapkou v moři života.