Historické radnice Čech, Moravy a Slezska (2. díl)

Peticenemocnicesusice.cz Historické radnice Čech, Moravy a Slezska (2. díl) Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Zdeněk Fišera

NÁZEV SOUBORU: Historické radnice Čech, Moravy a Slezska (2. díl).pdf

POPIS

V návaznosti na již vydané tituly o městských věžích a městských branách se tentokrát autor věnuje fenoménu historických radnic (tedy těch, které vznikly do 1. světové války), z nichž některé v průběhu času zanikly, většinou však zůstaly - byť několikrát přestavovány - zachovány do současných dnů, třebaže ne vždy jsou i dnes sídlem městského úřadu. Všechny dochované budovy však dodnes vytvářejí nenapodobitelný kolorit mnoha našich měst. Po I. díle (s úvodem a městy A-G) následuje katalog měst mezi H-Ž, soupis literatury a slovníček, opět s množstvím ilustrací (plánky, fota apod.).

Trávit čas knihou Historické radnice Čech, Moravy a Slezska (2. díl)! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Historické radnice Čech, Moravy a Slezska (2. díl) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Prehrady cech moravy a slezska levně | Blesk zboží

Historické radnice Čech, Moravy a Slezska 1. díl: 1. díl (978-80-7277-399-2) Kniha - autor Zdeněk Fišera; Karel Kibic, 384 stran, česky, pevná bez přebalu matná V návaznosti na již vydané tituly o městských věžích a městských branách se tentokrát dvojice autorů věnuje fenom...
1. díl. Část I. Vývoj radnic : část II. Katalog hostorických radnic A-G. Karel Kibic, Zdeněk Fišera. Kibic, Karel,