S láskou Luisa

Peticenemocnicesusice.cz S láskou Luisa Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Barbara Metzger

NÁZEV SOUBORU: S láskou Luisa.pdf

POPIS

Pomsta snoubenci může být sladší než svatební dortVečer před svatbou Luisa nabourá auto svého snoubence. A sled katastrof na sebe nedá dlouho čekat – snoubenec ji nechá stát před oltářem, Luisa přijde o práci, a ještě k tomu o bydlení. Nezbývá jí než vzít zavděk matčinou polorozpadlou chatou a plánovat, jak se svému ex pomstí. Navíc se ukáže, že Dante, drzý mužský, kterého považovala za údržbáře a s nímž se v jednom kuse hádá, je ve skutečnosti majitel sousedního pozemku. I když ji přitahuje, to poslední, co by si přála, je uvíznout s ním v chatce během hurikánu!

Hledáte knihu S láskou Luisa? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Barbara Metzger? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Kniha S láskou Luisa - Barbara Metzger | Dobré Knihy.cz

Kniha: S láskou Luisa -- Srdcovky - Barbara Metzger Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni.
Motto S láskou Luisa | Barbara Metzger . Pomsta snoubenci může být sladší než svatební dort Večer před svatbou Luisa nabourá auto svého snoubence.A sled katastrof na sebe nedá dlouho čekat - snoubenec ji nechá stát před oltářem, Luisa přijde o práci, a ještě o bydlení.Nezbývá jí než vzít zavděk matčinou polorozpadlou chatou a plánovat, jak se svému ex pomstí.