Naučte se číst myšlenky!

Peticenemocnicesusice.cz Naučte se číst myšlenky! Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Henrik Fexeus

NÁZEV SOUBORU: Naučte se číst myšlenky!.pdf

POPIS

V této knize najdete vše, co potřebujete znát, aby se z vás stal odborník na čtení myšlenek. Je to umění, které uplatníte jak v osobním, tak i pracovním životě – při pohovorech, na prvním rande, při prezentaci návrhů vašemu nadřízenému i ve společenských situacích, kdy potřebujete prosadit své názory a získat druhé na svou stranu.Na rozdíl od jiných publikací se tato nezaměřuje pouze na řeč těla, ale prozradí vám i to, co můžete vyčíst z hlasu, použití konkrétních slov či slangu. Naučíte se odhalit, když vám někdo lže nebo s vámi vědomě či nevědomě flirtuje. Zjistíte, jak s druhými lidmi hladce navázat vztah, nenápadně jim vnuknout svůj názor i jak ovlivňovat jejich emoce.Jako bonus vám autor prozradí několik zábavných triků, které budou na neznalé diváky působit jako skutečné a efektní „čtení mysli“ a s nimiž bezpochyby zazáříte na večírcích. Dozvíte se například, jak poznat, na co druhý člověk myslí, nebo jak uhádnout, ve které ruce drží nějaký předmět.

Trávit čas knihou Naučte se číst myšlenky!! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Naučte se číst myšlenky! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Specifikace Naučte se číst myšlenky! - Heureka.cz

Naučte se číst myšlenky! : Jednotky; Naučte se číst myšlenky! : umění prokouknout a ovlivnit druhé lidi / Hlavní autor: Fexeus, Henrik, 1971-Další autoři: Sýkorová, Ivana: Jazyk: Čeština: ... Naučte se číst z tváře / Hlavní autor: Rosetree, ...
Lidé se na ni obracejí, když potřebují zjistit, co trápí jejich mazlíka, proč mu nechutná nebo kde se zranil. A živnost této dámy jen kvete. Jisté je, že bychom byli velmi omezení, kdybychom odmítali připustit, že síla myšlenky může být mnohem větší, než si dnes dokážeme představit.