Maximum Ride: Experiment s Andílkou

Peticenemocnicesusice.cz Maximum Ride: Experiment s Andílkou Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

AUTOR: James Patterson

NÁZEV SOUBORU: Maximum Ride: Experiment s Andílkou.pdf

POPIS

Příběh šestice dětí, které jsou vlastně mutanty. Fantasy, v níž jsou namíchány podle osvědčeného receptu fantastické prvky, nebezpečí, akční scény, aktéry jsou děti, svázané pevným poutem přátelství. Pomocí genetického inženýrství v laboratoři vědci docílili, že vybranému malému vzorku dětí narostla křídla, a navíc tyto děti získaly schopnosti, kterými normální smrtelníci neoplývají.

Trávit čas knihou Maximum Ride: Experiment s Andílkou! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Maximum Ride: Experiment s Andílkou a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Patterson, James - Maximum Ride - Experiment s Andílkou

12 statočných: Kniha rozhovorov s dvanástimi osobnosťami pdf ulozto. 5 hereckých dramat David Laňka. 77 inspirací pro zdravý život Roman Uhrin epub. A učil je v podobenstvích: Ježíšovy obrazné příběhy o životě z víry Josef Imbach pdf. Abeceda personalisty 2014.
Maximum Ride :: (fantasy pro děti) Maximum Ride: Experiment s Andílkou (Maximum Ride: The Angel Experiment, 2005; Albatros 2008) přel. Milan Žáček (Maximum Ride: School's Out Forever, 2006) (Maximum Ride: Saving the World and Other Extreme Sports, 2007) (Maximum Ride: The Final Warning, 2008) (MAX: A Maximum Ride, 2009) (Maximum Ride ...