Maximum Ride: Experiment s Andílkou

Peticenemocnicesusice.cz Maximum Ride: Experiment s Andílkou Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

AUTOR: James Patterson

NÁZEV SOUBORU: Maximum Ride: Experiment s Andílkou.pdf

POPIS

Příběh šestice dětí, které jsou vlastně mutanty. Fantasy, v níž jsou namíchány podle osvědčeného receptu fantastické prvky, nebezpečí, akční scény, aktéry jsou děti, svázané pevným poutem přátelství. Pomocí genetického inženýrství v laboratoři vědci docílili, že vybranému malému vzorku dětí narostla křídla, a navíc tyto děti získaly schopnosti, kterými normální smrtelníci neoplývají.

Trávit čas knihou Maximum Ride: Experiment s Andílkou! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Maximum Ride: Experiment s Andílkou a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Maximum Ride --- LEGIE - databáze knih Fantasy a Sci-Fi

Kupte knihu Maximum Ride: Experiment s Andílkou od James Patterson na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
12 statočných: Kniha rozhovorov s dvanástimi osobnosťami pdf ulozto. 5 hereckých dramat David Laňka. 77 inspirací pro zdravý život Roman Uhrin epub. A učil je v podobenstvích: Ježíšovy obrazné příběhy o životě z víry Josef Imbach pdf. Abeceda personalisty 2014.