Ukrajina

Peticenemocnicesusice.cz Ukrajina Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Ukrajina.pdf

POPIS

Vydejte se do panenských hvozdu divokých Karpat a udělejte si výšlap na nejvyšší bod Ukrajiny Hoverlu. Kochejte se pohledem na zlato Skythu a mumifikované mnichy v Kyjevském jeskynním kláštere. Sestupte do podzemní kontrolní místnosti bývalé sovětské raketové základny. Přeskočte vatru se svým milým a vyzkoušejte, zda vaše láska přetrvá na veky. Nacpete se miskou boršče s klobásou nebo marinovanými jablky. * Dva autoři* 15 týdnu výzkumu v zemi* více než 15letá zkušenost s cestováním po UkrajineRozšířená kapitola o Podkarpatské Rusi. O živote na Ukrajine hovoří spisovatel Andrej Kurkov, karpatský raper i tatarský stařík.

Hledáte knihu Ukrajina? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Domů | My a Ukrajina

Ukrajina tlačí na další sankce proti Rusku Ukrajinský velvyslanec v Německu Andrij Melnyk uvedl, že pokud Moskva nedodrží rozhodnutí Mezinárodního soudu pro námořní právo (ITLOS), který nařídil propustit ukrajinské námořníky zadržené v listopadu 2018, bude usilovat o nové sankce proti Rusku.
Ukrajina je druhou najväčšou krajinou Európy. Hraničí so Slovenskom, Maďarskom, Rumunskom, Moldavskom, Ruskou federáciou, Bieloruskom a Poľskom. Hlavou štátu je prezident, ktorý sa volí vo všeobecných voľbách. Hlavným mestom je Kyjev. Jazykmi, ktorými sa v tejto krajine dohovoríte, sú ruský a ukrajinský.