Rosemary a její syn

Peticenemocnicesusice.cz Rosemary a její syn Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Ira Levin

NÁZEV SOUBORU: Rosemary a její syn.pdf

POPIS

Pokračování a závěr slavné knihy Rosemary má děťátko.Z vytouženého děťátka vyrostl mladý, tajemný a neodolatelný Andy, který se před koncem tisíciletí stal idolem. V době narůstající nejistoty a strachu, kdy lidstvo prahne po novém spasiteli, je to právě on, silný vůdce, kdo se postavil do čela a lidstvo vede do nového tisíciletí. Jeho matka Rosemary se v listopadu roku 1999 jako zázrakem probere z třicetiletého bezvědomí – jen ona jediná zná obě Andyho tváře a jeho původ...

Trávit čas knihou Rosemary a její syn! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Rosemary a její syn a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Rosemary a její syn - Levin Ira | Artforum - dobrodružstvo ...

Rosemary a její syn: Kultovní bestseller Z vytouženého děťátka vyrostl mladý, tajemný a neodolatelný Andy, který se před koncem tisíciletí stal idolem. V době narůstající nejistoty a strachu, kdy lidstvo prahne po novém spasiteli, je to právě on, silný vůdce, kdo se postavil do čela a lidstvo vede do nového tisíciletí.
Rosemary a její syn: Ira Levin. Představovat knihu Iry Levina Rosemary má děťátko by bylo opravdu zbytečné. Její kvality jsou nesporné, ale pravou slávu jí přineslo filmové zpracování Romana Polanského. Po třiceti letech fenomenálního úspěchu Rosemary se autor rozhodl napsat pokračování nazvané Rosemary a její syn.