Z Aeskulapovy páté kapsy

Peticenemocnicesusice.cz Z Aeskulapovy páté kapsy Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Svatopluk Káš

NÁZEV SOUBORU: Z Aeskulapovy páté kapsy.pdf

POPIS

Když jsme před časem anoncovali Aeskulapovu čtvrtou kapsu, která měla čtyřdílný soubor medicínských historek uzavírat, mýlili jsme se. Respektive mýlil se autor MUDr. Svatopluk Káš, který se domníval, že po posledním, čtvrtém dílu bude jeho archiv příběhů beznadějně vyčerpán. Ale jak se ukázalo, není tomu tak, archiv se skutečně zdá být bezedný. Autorovi kolegové, kteří samozřejmě znají jeho sběratelskou vášeň, jej o každé humorné příhodě, jež se mezi „bílými plášti“ odehrála, s gustem informují. A protože by byla věčná škoda tyto vlídné úsměvné perličky nechat ležet ladem, zrodila se Pátá kapsa, o níž ale už z opatrnosti předem neříkáme, že je tou poslední…První čtyři Aeskulapovy kapsy byly svými příhodami tematicky zaměřené vždy na určitý medicínský obor (chirurgie, interna, vědecký výzkum…), tato Pátá kapsa však zahrnuje kompletně celou medicínu. A tak se opět setkáme se zvučnými jmény slovutných pánů profesorů, ale vedle toho i s historkami ze šuplíku dosud utajeného, které nemohly být za minulého režimu uveřejněny, a dále s nepřebernou řadou historek nových, které se během posledních let zrodily na nejrůznějších lékařských pracovištích.Nakladatel i autor pevně doufají, že čtenáři přijmou i tuto Pátou kapsu stejně laskavě jako ty předchozí.

Trávit čas knihou Z Aeskulapovy páté kapsy! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Z Aeskulapovy páté kapsy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Z aeskulapovy pate kapsy | Sleviste.cz

Z Aeskulapovy čtvrté kapsy . Knížka je prvním dílem chystaného čtyřdílného souboru medicínských historek Z Aeskulapovy první (druhé, třetí a čtvrté) kapsy, který představuje jakousi antologii těch nejzdařilejších humorných příběhů, jež autor - lékař-neurolog MUDr. Svatopluk Káš - sbírá již přes třicet let.
Z aeskulapovy páté kapsy. Značka: Galen Výrobní číslo: 978-80-7262-753- EAN: 9788072627530 Náš kód: 239022 ...