Asterix - Sídliště bohů - Díl XXII.

Peticenemocnicesusice.cz Asterix - Sídliště bohů - Díl XXII. Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

AUTOR: Albert Uderzo

NÁZEV SOUBORU: Asterix - Sídliště bohů - Díl XXII..pdf

POPIS

Asterixova a Obelixova vesnička si žije šťastně a spokojeně, ukrytá v hlubokém armorickém lese oplývajícím lahůdkovými divočáky. Nikdo z jejích obyvatel netuší, že Caesar jí chystá děsivou budoucnost: hustý les má být vykácen a nahrazen lesoparkem a kolem vesnice má vyrůst moderní zástavba mramoráků. Podaří se Asterixovi a Obelixovi uskutečnění tohoto plánu včas zabránit?

Trávit čas knihou Asterix - Sídliště bohů - Díl XXII.! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Asterix - Sídliště bohů - Díl XXII. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Asterix 22 sidliste bohu rene goscinny | Sleviste.cz

Asterix (též Asterixova dobrodružství, ve francouzském originále Astérix nebo Astérix le Gaulois) je francouzská komiksová série, jejímiž původními autory jsou scenárista René Goscinny a kreslíř Albert Uderzo.Po smrti Goscinnyho v roce 1977 se Uderzo stal též scenáristou tohoto komiksu. Od roku 1959 vzniklo celkem 38 komiksových alb o Asterixovi, přeložena byla do ...
Ale rozhodně s honosným názvem - Sídliště Bohů. Jenže Asterix a Obelix svou malou vesnici, ukrytou v hlubokém lese, oplývajícím chutnými divočáky, nadevše milují. Přece nedopustí, aby se z jejich milovaného domova stal pouhý turistický skanzen.