Třináctý učedník

Peticenemocnicesusice.cz Třináctý učedník Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Tom Egeland

NÁZEV SOUBORU: Třináctý učedník.pdf

POPIS

Bjorn Belto zažívá bolestnou ztrátu – Victoria, jeho kolegyně, nejbližší přítelkyně a přední profesorka středověké archeologie, umírá na mozkovou příhodu. Zanechá mu dopis a v něm klíč. A vzkaz, který nedává smysl. Nedlouho nato ho navštíví Rebecca, jejíž otec zmizel v roce 1978 během vykopávek v izraelském Kafarnau. Rebecca ho chce najít, zjistit, co se tenkrát stalo. V Izraeli tou dobou pobývala i Victoria – a Bjorn začíná tušit souvislosti. Netuší však, jak zásadní odhalení ho čekají na cestě za pravdou, která otřese vším, o co se opírá kulturní svět západní civilizace. Pravdou o jeho klíčové postavě: o tom, kdo vlastně byl Ježíš.

Trávit čas knihou Třináctý učedník! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Třináctý učedník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Třináctý učedník (Tom Egeland) | Detail knihy | ČBDB.cz

Zde se nacházíte: Heureka.cz » Vyhledávání Učedník. Nalezené kategorie (5) Knihy, E-book elektronické knihy, Hudba, Audioknihy, Komiksy. Cena (Kč)
Bjorn Belto zažívá bolestnou ztrátu - Victoria, jeho kolegyně, nejbližší přítelkyně a přední profesorka středověké archeologie, umírá na mozkovou příhodu. Zanechá mu dopis a v něm klíč. A vzkaz, který nedává smysl. Nedlouho nato ho navštíví...