Vrána

Peticenemocnicesusice.cz Vrána Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Boria Sax

NÁZEV SOUBORU: Vrána.pdf

POPIS

I když o nich lidé tak většinou nepřemýšlejí, jsou vrány pozoruhodně půvabné: od špičky zobáku až po konec ocasu je to jedna krásná křivka, která se mění, když vrána zvědavě rozhlíží. Vykračují si na dlouhých silných nohách se neustále sledují okolí.Tato kniha se věnuje všem ptákům z čeledi krkavcovitých – vránám, havranům, krkavcům, strakám a jejich příbuzným, podíváme se na ně z kulturně historického hlediska: v jakých mýtech se objevují, co v které kultuře znamenají i jak se objevují v literatuře a výtvarném umění i našich životech. Kniha pro ty, koho tito skvělí a inteligentní ptáci fascinují, matou, rozčilují nebo okouzlují.

Trávit čas knihou Vrána! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Vrána a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Vrána černá - Wikipedie

Profil kapely Malá bílá vrána (folk-punk) z města Praha, obsahující písničky k poslechu, mp3, koncerty, alba, videoklipy, texty a fotky.
Vrána. Zajímavá dětská omalovánka k vytištění s názvem Vrána. Omalovánka k vytištění, jak již sám název napovídá, je určená k vytisknutí na papír. Nemusíte do knihkupectví, můžete ji vytisknout hned teď rovnou z tepla vašeho domova.