Italsko-český ekonomický a obchodní slovník

Peticenemocnicesusice.cz Italsko-český ekonomický a obchodní slovník Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Antonín Radvanovský

NÁZEV SOUBORU: Italsko-český ekonomický a obchodní slovník.pdf

POPIS

Italsko-český ekonomický a obchodní slovník přináší moderní, současnou terminologii získanou z italského ekonomického a finančního tisku, podnikové dokumentace, obchodních dokumentů a příruček, webových stránek podniků a institucí, terminologických glosářů a databází podniků, asociací a mezinárodních organizací. Rozsáhle jsou zastoupena hesla a fráze z oborů obchodu, financí, bankovnictví, účetnictví, práva, pojišťovnictví, dopravy a logistiky i specifické termíny užívané v oborech jako jsou podniková organizace, plánování, řízení jakosti, informační technologie, životní prostředí, evropské instituce. Zpracovány jsou výrazy a obraty potřebné pro každodenní komunikaci v ekonomických a obchodních profesích, slovník je doplněn přehledem zkratek používaných v italských ekonomických a obchodních dokumentech a literatuře a v dodatku uvádí jednak vzory italských dokladů a ukázky autentických textů z oblasti ekonomiky, obchodu a práva (bilance, smlouva, doklady používané při nákupu a prodeji, obchodní dopisy) s českým překladem, jednak dvojjazyčné tabulky údajů potřebných při běžné komunikaci a při korespondenci.

Italsko-český ekonomický a obchodní slovník je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Antonín Radvanovský. Přečtěte si s námi knihu Italsko-český ekonomický a obchodní slovník na peticenemocnicesusice.cz

Italsko-český ekonomický a obchodní slovník - radvanovský ...

Italsko-český praktický slovník verze 2.0 41.000 hesel, 72.000 význam ... obchodní podmínky. ochrana osobních údajů ...
Všechny informace o produktu Italsko-český ekonomický a obchodní slovník, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Italsko-český ekonomický a obchodní slovník.