Špatná sestra

Peticenemocnicesusice.cz Špatná sestra Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Sam Carrington

NÁZEV SOUBORU: Špatná sestra.pdf

POPIS

Svou rodinu si nevyberete… Můžete však před ní utéct?Psycholožka Connie Summersová se snaží pomoct své pacientce Stephanie vybudovat si nový život tak, aby mohla nechat minulost jednou provždy za zády – kdysi jako zázrakem vyvázla nezraněná z požáru rodného domu. Jejímu mladšímu bratrovi, který si vždy rád hrál s ohněm, se to povedlo také, otec však už takové štěstí neměl… Dnes žije Stephanie pod novým jménem a má malého syna. Jenomže pak dostane dopis od někoho, o kom doufala, že už ji nikdy nenajde. Přesto si její doktorka Connie, jediná osoba, které se Stephanie může se svými obavami svěřit, musí položit několik otázek: Je hrozba, které její pacientka čelí, skutečná, nebo už jen nedokáže rozeznat hranici mezi realitou a iluzí? Co se vlastně tu noc kdysi stalo? A co víc – proč je jméno Connie spojováno s vraždou jejího bývalého pacienta? Je to všechno jen náhoda, nebo je možné, že jsou osudy obou žen propojeny více, než se na první pohled zdá?

Trávit čas knihou Špatná sestra! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Špatná sestra a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Špatná sestra | KNIHCENTRUM.cz

Svou rodinu si nevyberete… Můžete však před ní utéct? Psycholožka Connie Summersová se snaží pomoct své pacientce Stephanie vybudovat si nový život tak, aby mohla nechat minulost jednou provždy za zády - kdysi jako zázrakem vyvázla nezraněná z požáru rodného domu. Jejímu ...
O čem je kniha Špatná sestra? Svou rodinu si nevyberete… Můžete však před ní utéct? Psycholožka Connie Summersová se snaží pomoct své pacientce Stephanie vybudovat si nový život tak, aby mohla nechat minulost jednou provždy za zády - kdysi jako zázrakem vyvázla nezraněná z požáru rodného domu.