Dítě andělů

Peticenemocnicesusice.cz Dítě andělů Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

AUTOR: D.Ž. Bor

NÁZEV SOUBORU: Dítě andělů.pdf

POPIS

Kniha esejů překvapivě přibližuje život a dílo největšího básníka českého symbolismu. Dotýká se citlivě mnoha míst, jimž se většina dřívějších kritiků, apologetů a pamětníků snažila vyhnout. Z plynoucího času evokuje nemnohá, za to však vřelá přátelství umělců, kteří se vydávají s naprostou otevřeností všanc sobě navzájem a svým dílem veřejnosti. Jednotlivé eseje ukazují Březinu v kontextu světové kultury a dokládají, nakolik žil myšlenkami svých předchůdců i současníků. Přinášejí nové pohledy na básníka osudově prahnoucího po lásce, s níž se setkává až v pozdním věku a jejichž existenci skrývá i před svými nejbližšími přáteli.

Hledáte knihu Dítě andělů? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2001 a autorem je D.Ž. Bor? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Péče o dítě s vážným onemocněním - strach o budoucnost ...

Dítě andělů od 11,67 € z ponuky 2 e-shopov Porovnajte ceny a parametre Dítě andělů na Pricemanii a ušetrite až do 60 %!
Pohádková usedlost Lovětín u devíti andělů Jarošov nad Nežárkou - Rychlá rezervace ubytování přímo u majitele. Zaručená nejnižší cena na trhu. Rezervujte hned. ... Dítě (2 - 3 roky) 100 Kč, dítě (3 - 10 let) 190 Kč, dospělá osoba 220 Kč.