Vojna nebyla kojná

Peticenemocnicesusice.cz Vojna nebyla kojná Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Jaroslav Mráček

NÁZEV SOUBORU: Vojna nebyla kojná.pdf

POPIS

V roce 1960, když mi bylo 10 let, můj strýček Olda mi jednou vyprávěl, že kluci staří jako já chodí do vojenské školy a říkají jim žižkovci. Ano, vyprávěl mi o Vojenské škole Jana Žižky z Trocnova, která sídlila v Moravské Třebové. Začal jsem doma škemrat a chtěl jít do opravdové vojenské školy. Po přijímacích zkouškách jsem po ukončení 5. třídy základní školy nastoupil do VŠJŽ, což byla zkratkou Vojenská škola Jana Žižky z Trocnova v Moravské Třebové. Při nástupu na "vojnu" jsem měl docela obdivuhodné míry: 11 let, 28 kg, 131 cm.

Trávit čas knihou Vojna nebyla kojná! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Vojna nebyla kojná a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Vojna nebyla kojná, ale šlo ji přežít. Hlavně prací ...

Vojna nebyla kojná, ale šlo ji přežít. Hlavně prací. Vojna nebyla kojná, ale šlo ji přežít. Hlavně prací. 18. 07. 2013. Jen málokterému mladému muži se chtělo před rokem 1989 absolvovat povinnou vojenskou službu. Existovaly ale způsoby, jak tuto „vlasteneckou povinnost" přežít či se jí vyhnout.
Objednávejte knihu Vojna nebyla kojná v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků