Bouřlivé vody

Peticenemocnicesusice.cz Bouřlivé vody Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Colleen McCullough

NÁZEV SOUBORU: Bouřlivé vody.pdf

POPIS

Romantika a dobrodružství v idylické Anglii doby Jane Austenové – v tomto rámci se odehrává nápaditý příběh australské autorky Colleen McCulloughové, kterou zlákalo pokušení napsat pokračování příběhu o sestrách Bennetových, známého z románu Pýcha a předsudek. Skvělá vypravěčka si za hlavní postavu vybrala Mary, prostřední z pěti sester, a dokázala napsat strhující pokračování, plné překvapení a nečekaných zvratů. Po sedmnácti letech je Mary už osmatřicet – ale rozkvetla do krásy a po matčině smrti je rozhodnutá vyrazit za vlastním dobrodružstvím. Vydává se na cesty, povzbuzená novinovými články záhadného autora, a touží napsat knihu. To se ovšem nelíbí jejímu švagrovi, který má obavy, že by mohla odhalit neblahá tajemství. Jiskřivá romance z pera slavné autorky se čte jedním dechem a prozradí nám, že na pravou lásku není nikdy pozdě.

Hledáte knihu Bouřlivé vody? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Colleen McCullough? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Kniha: Bouřlivé vody - Colleen McCulloughová | Knihy.ABZ.cz

Koupit Koupit eknihu. Romantika a dobrodružství v idylické Anglii doby Jane Austenové - v tomto rámci se odehrává nápaditý příběh australské autorky Colleen McCulloughové, kterou zlákalo pokušení napsat pokračování příběhu o sestrách Bennetových, známého z románu Pýcha a předsudek.
Srovnání cen Bouřlivé vody. Nejlevnější e-shop Growshop Olomouc. Cena 1 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.