Bouřlivé vody

Peticenemocnicesusice.cz Bouřlivé vody Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Colleen McCullough

NÁZEV SOUBORU: Bouřlivé vody.pdf

POPIS

Romantika a dobrodružství v idylické Anglii doby Jane Austenové – v tomto rámci se odehrává nápaditý příběh australské autorky Colleen McCulloughové, kterou zlákalo pokušení napsat pokračování příběhu o sestrách Bennetových, známého z románu Pýcha a předsudek. Skvělá vypravěčka si za hlavní postavu vybrala Mary, prostřední z pěti sester, a dokázala napsat strhující pokračování, plné překvapení a nečekaných zvratů. Po sedmnácti letech je Mary už osmatřicet – ale rozkvetla do krásy a po matčině smrti je rozhodnutá vyrazit za vlastním dobrodružstvím. Vydává se na cesty, povzbuzená novinovými články záhadného autora, a touží napsat knihu. To se ovšem nelíbí jejímu švagrovi, který má obavy, že by mohla odhalit neblahá tajemství. Jiskřivá romance z pera slavné autorky se čte jedním dechem a prozradí nám, že na pravou lásku není nikdy pozdě.

Trávit čas knihou Bouřlivé vody! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Bouřlivé vody a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Bouřlivé vody - Catalog of Frantisek Bartos Regional ...

Bouřlivé vody od Colleen McCulloughová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Kniha Bouřlivé vody Přidat komentář. evismaior. 1 16. února. 30% - Musím říct, že ještě několik dní po dočtení mi z tohoto počinu jinak obstojné autorky jde hlava kolem a neustále dumám nad tím, proč u všech všudy měla potřebu pouštět se takovým způsobem do volného pokračování Pýchy a předsudku, se kterým by ...