Warcraft 13: Stormrage

Peticenemocnicesusice.cz Warcraft 13: Stormrage Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Richard A. Knaak

NÁZEV SOUBORU: Warcraft 13: Stormrage.pdf

POPIS

Když byl svět Azeroth ještě mladý, přinesli na něj řád bohům podobní titánové, kteří přetvářeli jeho země i moře k obrazu svému. Po celou dobu měli před očima jako vzor velkolepý plán, dokonalou podobu světa, kterou si sami vysnili. A přestože tito titáni Azeroth už dávno opustili, jejich úchvatné dílo přetrvalo. Bezchybná verze skutečného světa se nazývá Smaragdový sen – svěží, divoká a prvotní podoba… světa WARCRAFT.Smaragdový sen halí mnohá tajemství stejně jako jejich samotářské strážce – zelenou dračí letku. Některá odhalili druidi, kteří do Smaragdového světa už mnoho let vstupují, aby jeho prostřednictvím sledovali tok života v Azerothu a plnili tak svůj nejdůležitější úkol – udržovat přírodní rovnováhu.Ne všechny sny jsou ale příjemné. V poslední době se Smaragdovým snem začíná šířit Smaragdová Noční můra, zkažený prostor plný temnoty, který proměňuje Sen v místo plné nepředstavitelného děsu a hrůzy. Noční můra zcela nečekaně uvěznila i zelené draky, kteří z ní následně vyšli se znetvořenými těly a zvrácenou myslí. Pro druidy, kteří do stále temnějšího Snu vcházejí, je čím dál těžší – a často zcela nemožné – z něj uniknout.Druidi nejsou ovšem jedinou obětí Noční můry, neboť ta zasahuje stále víc a víc tvorů. Její rostoucí síle možná podlehl i Malfurion Stormrage, první z azerothských druidů. Světem se šíří zlé sny a najít a osvobodit Malfuriona se zdá být jediná možnost.Nepřátelé přírody se brzy dozví skutečný význam jména STORMRAGE.

Hledáte knihu Warcraft 13: Stormrage? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Richard A. Knaak? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

World of Warcraft knihy - FANTOMPrint

Welcome to Warcraft Logs, a Web site that provides combat analysis for Blizzard's World of Warcraft MMO. Record your combats, upload them to the site and analyze them in real time. Find out exactly what went wrong and discover what you need to do to fix it!
Discuss World of Warcraft Lore or share your original fan fiction, or role-play.