Kamo 2: Kamo a já

Peticenemocnicesusice.cz Kamo 2: Kamo a já Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Daniel Pennac

NÁZEV SOUBORU: Kamo 2: Kamo a já.pdf

POPIS

„Jednoho rána se probudíte se zjištěním, že jste dospělí. Celí vyděšení běžíte za rodiči do ložnice, ale oni se mezitím proměnili v děti. Pokračujte ve vyprávění.“ Tak zní zadání pro esej na další týden od obávaného učitele francouzštiny Crastainga. Po zadání tématu eseje vypukne mezi žactvem panika každý týden, tentokrát se ale ve třídě šíříúplná epidemie, takzvaná crastaingitida…Co všechno semůže stát, když se téma eseje stane realitou? Jak se s novou realitou žáci vypořádají? A co je vlastně realita a co sen, nebo jde snad skutečně o nemoc?Naštěstí je tu Kamo. Kamo, který každý den dostává hned několik nápadů století. Jeden z takových nápadů předvedl v knize Kamo – nápad století (Meander 2012). A další Kamův originální nápad zažehná i tuto nepochopitelnou epidemii.

Trávit čas knihou Kamo 2: Kamo a já! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Kamo 2: Kamo a já a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kamo 3 agentura babel daniel pennac | Sleviste.cz

The Drifters no kamo da! Goyo da! (1975) Mikakunin de šinkókei: Kamoniku tte midorippoi adži ga suru no ne. (2014) (Mikakunin de Shinkoukei: Kamo Nikutte Midorippoi Aji ga Suru no ne.) Uči no ko no tame naraba, ore wa mošikašitara maó mo taoseru kamo širenai. (TV seriál) (2019)
Kamo a já - Knihkupectví Luxor Kamo, který každý den dostává hned několik nápadů století. Jeden z takových nápadů předvedl v knize Kamo - nápad století (Meander 2012). A další Kamův originální nápad zažehná i tuto nepochopitelnou epidemii. Kamo a spol. jsou zas o něco starší.