Indie

Peticenemocnicesusice.cz Indie Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Indie.pdf

POPIS

Přes 2400 barevných fotografií, přehledné a přesné mapy a zasvěcený text vás provedou krásami a pamětihodnostmi Indie. Mytologie, mughalské paláce, starobylá města, tygří rezervace, velbloudí safari, možnosti potápění, speciality regionální kuchyně - podrobné informace vám pomohou vybrat si z nabídky této neuvěřitelně rozmanité země a strávit dovolenou přesně podle vašich představ. Dozvíte se například i rady týkající se místní etikety, návštěvy chrámů a jízdy rikšou.

Hledáte knihu Indie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Indie — Wikipédia

Indie rock, a genre of alternative rock music. Independent record label, operates without major corporate funding. Indie Recordings, a Norwegian independent record label specialising in heavy metal. Independent film, film produced outside of the major film studios. Independent media, media free of influence by government or corporate interests.
Dějiny Indie začínají na severozápadě Indického subkontinentu v poříčí řeky Indu.Zdejší civilizace se stala známá jako harappská kultura a rozvíjela se přibližně mezi lety 3200 - 1700 př. n. l. Po jejím zániku v průběhu druhého tisíciletí nastalo v Indii tzv. období véd, nazvané podle staroindických textů zvaných védy.