Letničky a dvouletky pro zahrady a skalky

Peticenemocnicesusice.cz Letničky a dvouletky pro zahrady a skalky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

AUTOR: Petr Pasečný

NÁZEV SOUBORU: Letničky a dvouletky pro zahrady a skalky.pdf

POPIS

Letničky, nebo také jednoleté rostliny, pocházejí ze všech koutů světa, převážně z teplejších oblastí. Některé jsou i rostlinami domácími. I když v posledních letech stoupla dost podstatně nabídka semen různých druhů, přesto v zahradách s oblibou pěstujeme hlavně klasické druhy (laskavce, hledíky, begonie, měsíčky, astry, petúnie, šalvěje, afrikány atd.). Sortiment druhů, které lze pěstovat u nás, je však mnohem širší.Záměrem této publikace je představit čtenáři bohatý sortiment letniček a některých dvouletek (dvouleté rostliny jsou totiž pěstovány většinou souběžně s letničkami; mnohdy letničkové záhony vhodně doplňují), včetně druhů méně známých a popínavých.

Trávit čas knihou Letničky a dvouletky pro zahrady a skalky! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Letničky a dvouletky pro zahrady a skalky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Rostliny dvouletky 1 | Garten.cz - ARCHITEKTURA ZAHRADY

skalky a zahrady fotogalerie. ... Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. ...
letničky dvouletky zahrady skalky / 1. query. type Hledat R 1. Články / Všechna témata. topic ...