Zjednodušená italština

Peticenemocnicesusice.cz Zjednodušená italština Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Zjednodušená italština.pdf

POPIS

Chystáte se na dovolenou nebo na obchodní schůzku, ale NEOVLÁDÁTE italštinu NEBO JSTE ji POZAPOMNĚLI? Naučte se RYCHLE právě to, co BUDETE OPRAVDU POTŘEBOVAT!Připravili jsme pro vás ZJEDNODUŠENOU, ZESTRUČNĚNOU verzi italštiny: nebudete mluvit dokonale, ale CIZINCI VÁM BUDOU ROZUMĚT!Zvuková učebnice na dvou CD s doprovodnou tištěnou příručkou představují úplný KURZ ZJEDNODUŠENÉ ITALŠTINY s těmito hlavními výhodami:• ŘÍZENÁ METODA, kdy výsledky dosažené v daném kroku určují následující krok• zaměření na MLUVENOU ŘEČ• ZVLÁDNUTÍ celého kurzu ZA ŠEST TÝDNŮ (35 minut každý den od pondělí do soboty, v neděli regenerace)• možnost UČIT SE POUZE Z CD (například během jízdy autem ap.)

Trávit čas knihou Zjednodušená italština! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Zjednodušená italština a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Zjednodušená italština

e-shop Italske knihy Mgr. Lenka Jedličková 391 31 Dražice 238 tel: +420 602 477 445 napište nám IČ: 69568472
227 Kč Zjednodušená italština. Chystáte se na dovolenou nebo na obchodní schůzku, ale NEOVLÁDÁTE italštinu NEBO JSTE ji POZAPOMNĚLI? Naučte se RYCHLE právě to, co BUDETE OPRAVDU POTŘEBOVAT! Připravili jsme pro vás ZJEDNODUŠENOU, ZESTRUČNĚNOU verzi italštiny: nebudete mluvit dokonale, ale CIZINCI VÁM BUDOU ROZUMĚT!. Filmy, knihy, hry | Knihy