Velká obnova

Peticenemocnicesusice.cz Velká obnova Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

AUTOR: Ivan Krejčí

NÁZEV SOUBORU: Velká obnova.pdf

POPIS

Velká obnova Ivana Krejčího, Pavla Schreiera a dalších navazuje na předešlou knihu tam, kde tato skončila. V první části informuje o změnách trati do roku 1990: proměnách nádraží, stavbě druhé koleje a přípojných tratí, elektrizaci, vývoji zabezpečení… Druhá, obsáhlejší část podává obraz velkolepé modernizace trati na přelomu tisíciletí. Textem, fotografiemi, plánky kolejišť i vizualizacemi jsou podrobně přiblíženy jednotlivé stavby mezi Prahou a Olomoucí.

Trávit čas knihou Velká obnova! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Velká obnova a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Velka obnova | Sleviste.cz

Do okolí krušnohorského města Abertamy se vrací přírodní vodní nádrže a horské dřeviny. Končí zde velká obnova rašeliniště, které hlavně na konci minulého století poškodila průmyslová těžba. S revitalizací začaly Lesy České republiky před víc než rokem, do projektu investovaly necelých 8 milionů korun, z toho 90 procent pokryjí evropské dotace.
Velká obnova Ivana Krejčího, Pavla Schreiera a dalších navazuje na předešlou knihu tam, kde tato skončila. V první části informuje o změnách trati do roku 1990: proměnách nádraží, stavbě druhé koleje a přípojných tratí, elektrizaci, vývoji zabezpečení… Druhá, obsáhlejší část podává obraz velkolep