Praktický průvodce kreslení - Zvířata

Peticenemocnicesusice.cz Praktický průvodce kreslení - Zvířata Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Peter Gray

NÁZEV SOUBORU: Praktický průvodce kreslení - Zvířata.pdf

POPIS

Svět zvířat je fascinující a nekonečně rozmanitý a jako takový nabízí umělcům stálou a oblíbenou inspiraci. V této knize vás autor a ilustrátor Peter Gray provádí různými fázemi zachycení tvarů, chování a výrazů zvířat, abyste dokázali vytvářet kvalitní díla.Speciální cvičení rozfázovaná do jednotlivých kroků a praktické tipy vám pomohou dosáhnout oslňujících výsledků, ať už jste začátečník, nebo zkušenější kreslíř.

Trávit čas knihou Praktický průvodce kreslení - Zvířata! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Praktický průvodce kreslení - Zvířata a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Zvířata - Praktický průvodce kreslení - - Megaknihy.cz

Zvířata - Praktický průvodce kreslení Autor: Gray, Peter Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025609446 ISBN: 978-80-256-0944-6 Originál: The Practical Guide to drawing - Animals Překlad: Voráčková, Lucie Popis: 1× kniha, brožovaná, 48 stran, česky Rozměry: 22,8 × 28,2 cm Rok vydání: 2012 (1. vydání)
Svět zvířat je fascinující a nekonečně rozmanitý a jako takový nabízí umělcům stálou a oblíbenou inspiraci. V této knize vás autor a ilustrátor Peter Gray provádí různými fázemi zachycení tvarů, chování a výrazů zvířat, abyste dokázali vytvářet...