Spiritualismus a odvrácená strana přírody

Peticenemocnicesusice.cz Spiritualismus a odvrácená strana přírody Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Ivo T. Budil

NÁZEV SOUBORU: Spiritualismus a odvrácená strana přírody.pdf

POPIS

Kniha v širším historickém kontextu přibližuje zrod, rozmach a úpadek spiritualistického hnutí, které přibližně od padesátých let devatenáctého století do dvacátých let dvacátého století významně ovlivnilo intelektuální a duchovní život Západu a usilovalo o radikální proměnu moderního světa. Čtenář se seznámí s nejvýznamnějšími předchůdci, průkopníky a představiteli spiritualismu a motivy, které je vedly k příklonu k víře v možnost komunikace s duchy zemřelých. Zvláštní pozornost je věnována šíření spiritualismu ve Spojených státech amerických, Velké Británii, Francii a Německu. Při kritické analýze příčin mimořádného ohlasu spiritualistického hnutí mezi předními představiteli soudobého vědeckého, kulturního a veřejného života jsou použity teoretické přístupy a koncepty kulturní evoluce a univerzálního darwinismu.

Spiritualismus a odvrácená strana přírody je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ivo T. Budil. Přečtěte si s námi knihu Spiritualismus a odvrácená strana přírody na peticenemocnicesusice.cz

Spiritualismus a odvrácená strana přírody | Novinky |Triton

Kupte knihu Spiritualismus a odvrácená strana přírody (Ivo Budil) s 22 % slevou za 311 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Author: Budil, Ivo T. Year of publication: 2017: Publisher: Metropolitan University Prague Press, Triton: ISBN: 978-80-87956-71-7 (MUP), 978-80-7553-519-1 (Triton)