101 nejlepších tipů a triků pro digitální fotografii

Peticenemocnicesusice.cz 101 nejlepších tipů a triků pro digitální fotografii Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Michael Freeman

NÁZEV SOUBORU: 101 nejlepších tipů a triků pro digitální fotografii.pdf

POPIS

Toužíte vědět, jaká tajemství si před námi schovávají profesionální fotografové? Máte jedinečnou možnost to zjistit, a to rovnou od světoznámého profesionálního fotografa Michaela Freemana! Renomovaný fotograf a autor několika bestsellerů o fotografování se s vámi tentokrát podělí o nejtajnější tipy a triky ze své každodenní praxe. Na základě vašich dlouholetých zkušeností vás naučí, jak zlepšit kvalitu vašich fotografií pomocí jednoduchých, snadno proveditelných triků. Vysvětlí vám, jak je třeba při fotografování přemýšlet, aby byly vaše fotografie jedinečné, ale hlavně to, že bez ohledu na vybavení můžete vždy fotografovat jako profesionál. Tajemství profesionálů totiž nespočívá v drahém vybavení, ale v umění ho správně použít, využít jeho možnosti na maximum a dokázat rozvinout svou fotografickou kreativitu. To vše v této knize naleznete, v jednoduché a čtivé formě očíslovaných tipů, praktických rad a triků. Autor si nenechá žádné tajemství pro sebe, ať už se jedná o specifický postup práce, způsob přemýšlení nad kompozicí snímku nebo o výtečný nápad s prostým pytlíkem rýže. Tak je vyzkoušejte!

101 nejlepších tipů a triků pro digitální fotografii je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Michael Freeman. Přečtěte si s námi knihu 101 nejlepších tipů a triků pro digitální fotografii na peticenemocnicesusice.cz

Computer Press 101 nejlepších tipů pro digitální fotografII

101 nejlepších tipů pro digitální fotografii - Toužíte vědět, jaká tajemství si před námi schovávají profesionální fotografové? Máte jedinečnou možnost to zjistit, a to rovnou od světoznámého profesionálního fotografa Michaela Freemana!
101 NEJLEPŠÍCH TIPŮ A TRIKŮ - Michael Freeman 399,-Koupit. ... 333 TIPŮ A TRIKŮ PRO DIGITÁLNÍ FOTOGRAFII - M. Myška ***** Začali jste fotografovat, nebo již nějaký čas vlastníte digitální fotoaparát a chtěli byste se s ním naučit lépe pracovat?