Transport ledu

Peticenemocnicesusice.cz Transport ledu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Alastair Reynolds

NÁZEV SOUBORU: Transport ledu.pdf

POPIS

Když jeden z malých měsíců Saturnu bez zjevné příčiny opustí svou oběžnou dráhu a zamíří mimo sluneční soustavu, má lidstvo jedinou šanci, chce-li tento záhadný jev prozkoumat zblízka. Posádka Rockhoppera, gigantické těžební lodi, která z odlehlých končin soustavy vypravuje komety k vnitřním planetám lačným po surovinách, tak dostává nový úkol. Kapitánka Bella Lindová ani nikdo jiný z posádky netuší, že je čeká cesta, o jaké by se nesnilo ani hrdinům oblíbených sci-fi seriálů, cesta, která je přenese do netušených dálav prostoru a času.Alastair Reynolds, mistr současné science fiction, dokazuje, že téma, které tak skvěle zpracovali A.C. Clarke v Setkání s Rámou a Greg Bear v Eonu, ještě zdaleka není vyčerpané.

Trávit čas knihou Transport ledu! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Transport ledu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Transport ledu | Sleviste.cz

Když jeden z malých měsíců Saturnu bez zjevné příčiny opustí svou oběžnou dráhu a zamíří mimo sluneční soustavu, má lidstvo jedinou šanci, chce-li tento záhadný jev prozkoumat zblízka. Posádka Rockhoppera, gigantické těžební lodi, která z odlehlých končin soustavy vypravuje komety k vnitřním planetám lačným po surovinách, tak dostává nový úkol.
Transport ledu je kniha, která mě nesmírně bavila, v jejíchž zákoutích jsem se dokázal na několik dlouhých hodin ztratit a dokonale odpoutat od reality. CJakub. 23.02.2019. Přečteno před pár lety, takže hodnotím svoje současné vzpomínky na četbu.