Desátá panna

Peticenemocnicesusice.cz Desátá panna Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

AUTOR: Stephen Booth

NÁZEV SOUBORU: Desátá panna.pdf

POPIS

Odlehlá oblast Peak District je světem dávných povídaček a tajuplných názvů. Černou a Bílou horu tu doplňují Čarodějnice, Obři a řada dalších podivných přírodních útvarů. Stojí tu i Devět panen – řetězec skal obklopený temnou legendou. Blíží se zima a do kruhu přibývá panna desátá. Je totiž objeveno tělo neznámé ženy, jíž kdosi nastavil ruce a nohy tak, jako by tančila.Seržantka Diane Fryová a její zasmušilý partner Ben Cooper, kterého místní lidé přímo zbožňují, dostávají za úkol vyřešit vraždu, k níž ovšem nemohou nalézt jediný motiv. Zdá se, že vodítko by mohla poskytnout jen jiná přepadená žena, která útok přežila. Ale ta si na nic nepamatuje. Poté je objevena další mrtvola.A pátrání po vrahovi dovede Coopera s Fryovou zase jednou ke zjištění, že místní bažiny ukrývají mnohem víc než jen legendy.Román Desátá panna, byl nominován na cenu Macallan Gold Dagger Award pro autory detektivních příběhů.Preklad: Alexandra Fraisová

Trávit čas knihou Desátá panna! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Desátá panna a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Desátá panna levně, cena 50 Kč | Srovnání cen zboží

Blíží se zima a do kruhu přibývá panna desátá. Je totiž objeveno tělo neznámé ženy, jíž kdosi nastavil ruce a nohy tak, jako by tančila. Seržantka Diane Fryová a její zasmušilý partner Ben Cooper, kterého místní lidé přímo zbožňují, dostávají za úkol vyřešit vraždu, k níž ovšem nemohou nalézt jediný motiv.
Inzerát č. 113059177: Desátá panna -Stephen Booth, Cena: 170 Kč, Lokalita: Pelhřimov