Datum narození a jeho vliv na náš charakter

Peticenemocnicesusice.cz Datum narození a jeho vliv na náš charakter Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Jitka Kadlecová

NÁZEV SOUBORU: Datum narození a jeho vliv na náš charakter.pdf

POPIS

Chcete se dozvědět něco o charakteru svém či lidí, kteří vám vstupují do života? V tom případě držíte ve svých rukou tu správnou knihu, která sestává:• z charakterových vlastností, které vám dává do vínku váš den a měsíc narození• z charakterových vlastností, kterými vás obohatil váš příslušný rok narozeníHledejte tedy své klady a snažte se je ukázat světu. Hledejte své zápory a usilujte se jich zbavit dříve, než vás pohltí. Život přeje připraveným a proto si hledejte k sobě ty správné lidi a važte si jejich kladů. Zavčas odložte růžové brýle a vnímejte i jejich zápory. Uchovejte si však naději, že stejně jako vy můžete zapracovat na svých slabostech, mohou tak učinit i druzí.Pokud tuto knihu spojíte s předešlou knihou „Jméno a numerologie – vliv křestního jména na charakter z pohledu numerologie“, dozajista velmi dobře poodhalíte charakterové vlastnosti nejen své, ale i lidí kolem vás.

Datum narození a jeho vliv na náš charakter je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jitka Kadlecová. Přečtěte si s námi knihu Datum narození a jeho vliv na náš charakter na peticenemocnicesusice.cz

Numerologie data narození - Životní číslo

Životní číslo má tak na náš osud mírný ale setrvalý vliv. Obdobně tak i Vaše jméno, které slouží jako další vodítko (více zde o numerologi i jména). Jméno totiž dostáváme v den našeho narození bez možnosti jakéhokoli výběru. Na rozdíl od data narození má však člověk během života možnost jméno změnit.
Kompletní technická specifikace produktu Datum narození a jeho vliv na náš charakter - Jitka Kadlecová a další informace o produktu.