Tajuplný ostrov

Peticenemocnicesusice.cz Tajuplný ostrov Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Ondřej Neff

NÁZEV SOUBORU: Tajuplný ostrov.pdf

POPIS

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství. Největší z nich se skrývá v hlubinách ostrova, v tajemných prostorách, které dokázal vypátrat jen ten, kdo prosvítil jasem svého génia hlubiny oceánů.Podle románu Julese Verna volně vypráví Ondřej Neff.

Hledáte knihu Tajuplný ostrov? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Ondřej Neff? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Tajuplný Ostrov - Tajuplný Ostrov

TAJUPLNÝ OSTROV. JSTE UVEZNENI, PLAVCICI! Opuštěni na tajuplném ostrově musíte najít způsob, jak z něj uniknout. Sopka v jeho středu se probouzí a každou chvíli může celý ostrov zničit. Dokážete přijmout výzvy, vyřešit všechny hádanky a uniknout včas? Zdvojnásobte úsilí, abyste unikli včas.
Obsah filmu Tajuplný ostrov . Pětice vojáků z americké občanské války uprchne z bojiště v balonu. Nad Bermudami však proletí branou času a probudí se na tajuplném ostrově. A nejsou jediní, kdo tu ztroskotal. Stejný osud potkal i dvě dívky přicházející naopak ze současnosti.