Okrasné trávy

Peticenemocnicesusice.cz Okrasné trávy Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

AUTOR: Alena Nováková

NÁZEV SOUBORU: Okrasné trávy.pdf

POPIS

Hledáte-li přizpůsobivou rostlinu, nenáročnou na podmínky a údržbu, proměnlivou během roku, soliteru s jemnou texturou nebo nerušivý dynamický doplněk ve výsadbách, pak je okrasná tráva tím pravým prvkem pro vaši zahradu. V této publikaci určené co nejširší zahradnické veřejnosti najdete nejen pravé trávy z čeledi lipnicovitých, ale i trávy nepravé neboli kyselé z čeledí sítinovitých a šáchorovitých. Seznámíte se s neobyčejně zajímavou stavbou těchto rostlin, která je tvoří tak vzdušnými, s jejich původními stanovišti, odkud k nám přišly, a především pak s praktickým návodem, jak tyto rostliny úspěšně množit, vysazovat, přezimovat a kombinovat ve výsadbách s dřevinami, cibulovinami a ostatními kvetoucími rostlinami.Součástí textu je barevná příloha.

Hledáte knihu Okrasné trávy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2004 a autorem je Alena Nováková? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Okrasné trávy do různých podmínek - Magazinzahrada.cz

Aktuální ceník Okrasné trávy ke stažení
Okrasné trávy - ozdobné traviny jsou vhodné pro všechny typy zahrad. Vedle elegantních linií listů a krásy trsů zdobí především trávy různé druhy zajímavých květenství. Pro jiné traviny je zase příznačné podzimní zbarvení.