Němečtí parašutisté

Peticenemocnicesusice.cz Němečtí parašutisté Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

AUTOR: Uwe Feist

NÁZEV SOUBORU: Němečtí parašutisté.pdf

POPIS

Tato obrazová publikace obsahuje detailní popis materiálního vybavení parašutistů a prostředí, ve kterém žili, cvičili a bojovali. S ohledem na zasazení do historickkého kontextu jsou zde zařazeny i stručné úvodní kapitoly, osvěžující charakteristické rysy a důležité vojenské události doby.

Trávit čas knihou Němečtí parašutisté! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Němečtí parašutisté a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Britští parašutisté versus němečtí padákoví myslivci ...

Němečtí parašutisté ve II. světové válce - Volkmar Kühn (k6) (6961694908) Vystavit v této kategorii. Aukro Knihy a Časopisy Knihy Odborné Literatura faktu . Aukro Knihy a Časopisy Knihy Odborné Literatura faktu . info . Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Invaze na Krétu - němečtí parašutisté v akci. Zdroj: TN.cz 20. května 1941 vypukla operace Merkur. Německé jednotky začaly obsazovat ostrov Kréta. Útok přišel ze vzduchu a začal v 7:15 ráno. Operace dostala, podobně jako předchozí německé útoky, kódové jméno. Do dějin vstoupila jako operace Merkur.