Smrtičovi 5: Příšerní sousedi

Peticenemocnicesusice.cz Smrtičovi 5: Příšerní sousedi Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Harald Tonollo

NÁZEV SOUBORU: Smrtičovi 5: Příšerní sousedi.pdf

POPIS

Nic horšího se snad ani stát nemohlo!Místo much v salátu vepřové kotlety a místo pichlavých bodláků voňavé růže… Smrtičovi sice dělají všechno pro to, aby si své nové sousedy oblíbili, ale zkrátka a dobře to nejde! Zejména jejich dva vypečení synkové lezou Polly, Pitovi, Pankrácovi a Palmácovi pěkně krkem. Ještě že mají v rukávu účinný magický trumf.

Trávit čas knihou Smrtičovi 5: Příšerní sousedi! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Smrtičovi 5: Příšerní sousedi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Smrtičovi 5: Příšerní sousedi - Harald Tonollo | Knihy ...

Příšerní sousedi kniha od: Harald Tonollo. 69 % ... Smrtičovi sice dělají všechno pro to, aby si své nové sousedy oblíbili, ale zkrátka a dobře to nejde! Zejména jejich dva vypečení synkové lezou Polly, Pitovi, Pankrácovi a Palmácovi pěkně krkem.
Smrtičovi 5: Příšerní sousedi ... Posíláme do 10 dní. Místo much v salátu vepřové kotlety a místo pichlavých bodláků voňavé růže… Smrtičovi sice dělají všechno pro to, aby si své nové sousedy oblíbili, ale zkrátka a dobře to nejde! Zejména jejich dva vypečení synkové lezou Polly...