Sféra vlivu

Peticenemocnicesusice.cz Sféra vlivu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Kyle Mills

NÁZEV SOUBORU: Sféra vlivu.pdf

POPIS

Mark Beamon – navzdory svým neortodoxním metodám a porušování protokolu – patřil k nejúspěšnějším vyšetřovatelům FBI. Na stará kolena ho povýšili na velícího agenta. Kariéra v úřadovně ve Phoenixu se však nachýlila ke svému konci, když inspekce našla závažná pochybení v jeho práci. Markova bývalá kolegyně Laura Vilechi se v téže době ujímá obtížného případu najít raketomet a rakety, které do USA nejspíš propašovala al-Káida. Palebný systém musí být nalezen dřív, než dojde k další katastrofě podobné 11. září. Mark Beamon se na základě její žádosti vydává na žhavou stopu možného propojení drogových dealerů a náboženských fanatiků. Všechny nitky se sbíhají k záhadné postavě malého muže, který si nechává říkat Kristián Volkov. Najednou se ukazuje, že v celé operaci má své zájmy i CIA, která stojí za zosnováním složitého operačního plánu jak zabít dvě mouchy jednou ranou. Beamon s Volkovem, ač oba se zcela rozdílnými zájmy, postupně odkrývají celé spiknutí, jehož kořeny sahají až do americké vlády. Beamon si nakonec musí odpovědět na nejdůležitější otázku svého života, kdy je vlastně zločin zločinem?

Trávit čas knihou Sféra vlivu! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Sféra vlivu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha Sféra vlivu - Kyle Mills | knizniklub.cz

Kyle Mills: Sféra vlivu - Vazba: perfektní - Přebal: perfektní - Stránky: perfektní - Rok vydání: 2005 Thriller sleduje průběh akce agentů FBI, snažících se odvrátit hrozbu raketových útoků islámských teroristů na USA. Život Američanů opět začíná ovládat strach z teroristické organizace Al-Kájda, které se podařilo dostat do země přes mexické hranice ...
Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.