Tvoříme z kartonu

Peticenemocnicesusice.cz Tvoříme z kartonu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Emmanuelle Cailler

NÁZEV SOUBORU: Tvoříme z kartonu.pdf

POPIS

Vytvořte si vlastní krabičky a obaly na dokumenty i různé drobnosti. V 61 projektech si můžete zhotovit praktické věci, jako např. šanon, krabičku na CD, pot-pourri, papírové kapesníky či klíče, ale také dárkové krabičky pro potěšení – ať už na šperky, bonbony či třeba kravatu. Různé použité techniky mají jedno společné – všechny výrobky jsou z kartonu. V knize naleznete také schémata ke každému projektu.

Tvoříme z kartonu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Emmanuelle Cailler. Přečtěte si s námi knihu Tvoříme z kartonu na peticenemocnicesusice.cz

Kniha: Tvoříme z kartonu (Emmanuelle Cailler) | Martinus

TVOŘIVÉ DĚTI - nápady a tipy pro tvoření s dětmi, kreativní tvoření Vítejte na stránkách TVOŘIVÉ DĚTI - doufáme, že zde naleznete inspiraci pro tvoření s Vašimi dětmi, protože kdo tvoří, ten nezlobí !
Všechny informace o produktu Kniha Papírové nápady - tvoříme z kartonu, papíru a lepenky - Zdena Sitarčíková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Papírové nápady - tvoříme z kartonu, papíru a lepenky - Zdena Sitarčíková.