Poznáváme naše savce - 2. doplněné vydání

Peticenemocnicesusice.cz Poznáváme naše savce - 2. doplněné vydání Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Ivan Horáček

NÁZEV SOUBORU: Poznáváme naše savce - 2. doplněné vydání.pdf

POPIS

Savci, žijící na našem území, jejich určování z trusu, stop, nor, požerek či nalezených lebek, spousta názorných ilustrací, mapky výskytu, podrobný popis jednotlivých druhů s důrazem na hlavní určovací znaky - to je kniha Poznáváme naše savce...Názvy jednotlivých savců jsou uvedeny v latinčině, češtině a slovenštině.

Trávit čas knihou Poznáváme naše savce - 2. doplněné vydání! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Poznáváme naše savce - 2. doplněné vydání a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Vydra říční - Wikipedie

Kupte knihu Poznáváme naše savce (Miloš Anděra, Jan Hošek) s 23 % slevou za 271 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Poznáváme naše savce. Savci, žijící na našem území, jejich určování z trusu, stop, nor, požerek či nalezených lebek, spousta názorných ilustrací, mapky výskytu, podrobný popis jednotlivých druhů s důrazem na hlavní určovac...