Couchsurfing v Číně

Peticenemocnicesusice.cz Couchsurfing v Číně Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Stephan Orth

NÁZEV SOUBORU: Couchsurfing v Číně.pdf

POPIS

Stephan Orth cestuje s velkou oblibou po zemích, které mají špatnou pověst, a píše o nich bestsellery. V této knize po tři měsíce objevuje Čínu a zjišťuje, jak funguje nová světová velmoc. Navštíví zde metropole, které experimentují s totální kontrolou. Na své cestě od gauče ke gauči si vyzkouší roli soutěžícího při pletení košů, tančícího učitele angličtiny nebo vyzkouší štěstí v kasinu - a zjišťuje, jakými sny a jakými strachy zde lidé žijí.Stephan Orth, ročník 1979, pracoval jako redaktor v dovolenkovém resortu při redakci Spiegel Online, až se v roce 2016 osamostatnil coby nezávislý novinář. Jako couchsurfer cestuje už od roku 2004. Měl u sebe hosty z celého světa a setkal se s hostiteli ve více než třiceti zemích. Orth je autorem bestselleru „Couchsurfing v Íránu“, u vydavatelství Malik vyšla kromě toho také jeho kniha „Dědečkův ledovec“. Za své reportáže získal Orth několikrát cenu „Columbus“, udělovanou Svazem německých cestovatelských novinářů.

Trávit čas knihou Couchsurfing v Číně! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Couchsurfing v Číně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Couchsurfing v Číně / Nejlevnější knihy

Kniha: Couchsurfing v Číně -- Cesta přes obýváky nové supervelmoci - Stephan Orth. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny.
Couchsurfing v Číně. Kdo napsal knihu Couchsurfing v Číně? Autorem je Stephan Orth. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih.