Norská konverzace

Peticenemocnicesusice.cz Norská konverzace Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Norská konverzace.pdf

POPIS

Rádi byste cestovali, ale obáváte se jazykové bariéry? Chcete se blíže seznámit nejen s danou zemí, ale i s jejími obyvateli? Přibalte si do kufru příslušnou konverzační příručku a dorozumíte se v každé situaci.

Norská konverzace je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Norská konverzace na peticenemocnicesusice.cz

Norsko - Lingea | Elektronická kniha na Alza.cz

Rebo Productions: Norská konverzace - Vazba: dobrá - Stránky: dobré - Rok vydání: 1999 Částečně přeloženo z nizozemštiny. Jazyk: český Žánr: naučná Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku.
Česko-norská konverzace. Země fjordů a nedotčené přírody, ráj rybářů i turistů je stále častějším turistickým cílem. I když se v zemi většinou bez problémů domluvíte anglicky, znalost základů výslovnosti, veřejných nápisů, běžných konverzačních frázi a nejpoužívanějších slovíček vám pobyt v této zemi ještě více zpříjemní.