Kosti zrady

Peticenemocnicesusice.cz Kosti zrady Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Jefferson Bass

NÁZEV SOUBORU: Kosti zrady.pdf

POPIS

Dr. Bill Brockton, zakladatel světově proslulé Farmy mrtvol, je přivolán do Oak Ridge, "Atomového města", kde byla za druhé světové války v rámci Projektu Manhattan vyvinuta atomová bomba. V bazénu u opuštěného hotelu nalézá tělo zamrzlé obličejem dolů. Obětí je renomovaný fyzik Dr. Leonard Novak, jenž se však neutopil - byl vystaven smrtelné dávce radioaktivity. Kdo měl zájem na jeho smrti? Vše směřuje k něčemu daleko temnějšímu a složitějšímu, než si forenzní antropolog kdy uměl představit.

Trávit čas knihou Kosti zrady! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Kosti zrady a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kosti zrady - Jefferson Bass | Knihy Dobrovský

Příznaky. Nádory mohou být nezhoubné, které je potřeba sledovat, a zhoubné, které je třeba léčit. Osteosarkom je nejčastějším nádorem kosti, nejčastěji se objevuje na stehenní, holenní nebo ramenní kosti. Jeho hlavním projevem je vystřelující bolest, která se objevuje nejčastěji v noci, dále se objevuje zvýšená teplota, zduření kosti, bolestivý výrůstek na ...
Informace / Anotace ke knize: Kosti zrady Dr. Bill Brockton, zakladatel světově proslulé Farmy mrtvol, je přivolán do Oak Ridge, „Atomového města", kde byla za druhé světové války v rámci projektu Manhattan vyvinuta atomová bomba.