Kosti zrady

Peticenemocnicesusice.cz Kosti zrady Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Jefferson Bass

NÁZEV SOUBORU: Kosti zrady.pdf

POPIS

Dr. Bill Brockton, zakladatel světově proslulé Farmy mrtvol, je přivolán do Oak Ridge, "Atomového města", kde byla za druhé světové války v rámci Projektu Manhattan vyvinuta atomová bomba. V bazénu u opuštěného hotelu nalézá tělo zamrzlé obličejem dolů. Obětí je renomovaný fyzik Dr. Leonard Novak, jenž se však neutopil - byl vystaven smrtelné dávce radioaktivity. Kdo měl zájem na jeho smrti? Vše směřuje k něčemu daleko temnějšímu a složitějšímu, než si forenzní antropolog kdy uměl představit.

Hledáte knihu Kosti zrady? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Jefferson Bass? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Hodnocení Kosti zrady - Bass Jefferson - knihkupectví ...

Ostatky patria bývalému príslušníkovi námornej pechoty, nezvestnému tri roky. Stopy vedú do elitnej súkromnej školy, kde námorník pôsobil ako vychovávateľ. Agent Booth a doktorka Brennanová spoznajú svet klamstva a zrady privilegovaných a vplyvných rodín.
Kejklíř Žibřid zaspí schůzku se smrtí. A Richard z Línavce, pán z Nemanic, chudý jak kostelní myš, se postaví démonům minulosti i nepřátelům z masa a kostí. Klasický fantasy příběh plný odvahy i zbabělosti, intrik i lásky, zrady i přátelství, vedoucího až za brány smrti.