Podivná knihovna

Peticenemocnicesusice.cz Podivná knihovna Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Haruki Murakami

NÁZEV SOUBORU: Podivná knihovna.pdf

POPIS

Chodíte si půjčovat knihy do knihovny? Mladík si jako obvykle odskočí navečer do místní knihovny: vrátit dvě knížky a nějaké jiné si půjčit. Ten den se však už nevrátí domů. Běžná knihovna se náhle změní v záhadné bludiště s nekonečnými chodbami, zamčenými dveřmi a celou, v níž se chlapec nakonec ocitá. Občasnou společnost mu dělají dědek, ovčí muž a záhadná krásná dívka, která nemluví. Tahle noční můra se sice nakonec prosvětlí denním světlem, ale mladík zjišťuje, že nic už není jako dřív. Haruki Murakami jako mistr záhadných, surreálných témat. Barevné ilustrace Kat Menschik.

Podivná knihovna je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Haruki Murakami. Přečtěte si s námi knihu Podivná knihovna na peticenemocnicesusice.cz

Kniha Podivná knihovna - Haruki Murakami | Dobré Knihy.cz

Podivná knihovna patří mezi mé nejoblíbenější knihy od Murakamiho. Knihu krásně oživují a doplňují báječné ilustrace od Kat Menschik. Tento příběh jsem četla již několikrát a stále mě velice baví. Knihu doporučuji všem knihomolům, a vůbec všem, kteří rádi navštěvují knihovny.
Podivná knihovna od Haruki Murakami v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.