Podivná knihovna

Peticenemocnicesusice.cz Podivná knihovna Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Haruki Murakami

NÁZEV SOUBORU: Podivná knihovna.pdf

POPIS

Chodíte si půjčovat knihy do knihovny? Mladík si jako obvykle odskočí navečer do místní knihovny: vrátit dvě knížky a nějaké jiné si půjčit. Ten den se však už nevrátí domů. Běžná knihovna se náhle změní v záhadné bludiště s nekonečnými chodbami, zamčenými dveřmi a celou, v níž se chlapec nakonec ocitá. Občasnou společnost mu dělají dědek, ovčí muž a záhadná krásná dívka, která nemluví. Tahle noční můra se sice nakonec prosvětlí denním světlem, ale mladík zjišťuje, že nic už není jako dřív. Haruki Murakami jako mistr záhadných, surreálných témat. Barevné ilustrace Kat Menschik.

Hledáte knihu Podivná knihovna? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Haruki Murakami? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Podivná knihovna | Patro.cz | 22 let s Vámi

Podivná knihovna (Olga Pavlova, A2) Rychlovka: Podivná knihovna (V záplavě knih, Mora) Až příliš podivná povídka (Green Magritte) Murakamiho nová povídka překvapuje brutalitou (Klára Kubíčková, Kultura, idnes.cz) O čudnej knižnici (Jana, Z diára Čudáckej čitateľky) Podivná knihovna (Slavka Knihomolka) Nebojte se knihoven!
Chodíte si půjčovat knihy do knihovny? Mladík si jako obvykle odskočí navečer do místní knihovny: vrátit dvě knížky a nějaké jiné si půjčit. Ten den se však už nevrátí domů. Běžná knihovna se náhle změní v záhadné bludiště s nekonečnými chodbami, zamčenými dveřmi a celou, v níž se chlapec nakonec ocitá.