Svatba z donucení

Peticenemocnicesusice.cz Svatba z donucení Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Barbara Cartland

NÁZEV SOUBORU: Svatba z donucení.pdf

POPIS

Anglie, 1818. Půvabná Gytha se dovídá, že ji její bohatý dědeček učinil dědičkou, avšak za podmínky, že se provdá za jednoho z jeho synovců, které Gytha nenávidí. Dívka se v zoufalství obrátí o pomoc k sousedovi, elegantnímu a okouzlujícímu lordu Lockeovi, přestože mezi oběma rodinami vládne nepřátelství. Lord souhlasí, že budou předstírat zasnoubení. Má vlastní důvody; chce se zbavit pronásledování princeznou Zuleikou. Po tomto oznámení se však oba mladí lidé ocitnou ve smrtelném nebezpečí. Při překonávání nástrah se do sebe hluboce zamilují, a nakonec vše končí sňatkem, ke kterému byla Gytha takto "donucena".

Trávit čas knihou Svatba z donucení! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Svatba z donucení a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha Svatba z donucení - Amanda Scott | Dobré Knihy.cz

Nejlevnejsi svatba z donuceni. Nalezeno: 4 produkty. Peklo s princeznou DVD . Co se stane, když královské děti odmítnou sňatek z donucení? Co se stane, když král Bedřich hrozí válkou a král Leopold si vymyslí falešné peklo s falešnými čerty? Bude svatba? Nebo válka? Bude hlavně spousta legrace a krásný příběh o lásce ...
Rozsáhlá diskuzní fóra pro rodiče. Těhotenství, porod, miminka a batolata. Školka, škola a puberta. Zdraví, vztahy a sex. Diskuze podle narození i regionu.