Odstraňování vlhkosti

Peticenemocnicesusice.cz Odstraňování vlhkosti Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Jaroslav Solař

NÁZEV SOUBORU: Odstraňování vlhkosti.pdf

POPIS

Máte vlhký sklep nebo dokonce mokré zdi v bytě? Nevíte, jak je možné se vlhkosti zbavit? Pak vám pomůže tato praktická příručka. Dozvíte se v ní, jak je možné vlhkost změřit, jaké mohou být její příčiny i jakou metodu zvolit k jejímu odstranění. Autor v knize popisuje základní typy sanačních metod a předkládá jejich výhody a nevýhody. Dozvíte se také, kdy je lepší zvolit metodu destruktivní (například podřezání stavby) a kdy se uchýlit k metodám nedestruktivním. Pojednáno je zde také o problematice navrhování podlahových konstrukcí při sanaci vlhkého zdiva, a také jak se při odstraňování vlhkosti zbavit i pronikání radonu do obytných prostor. Kniha je určena širšímu okruhu čtenářů. Užitečné informace zde naleznou také stavební odborníci.

Trávit čas knihou Odstraňování vlhkosti! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Odstraňování vlhkosti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

odstranovac vlhkosti | Srovnanicen.cz

Odstranění vlhkosti zdiva - náš přístroj. K odstraňování vlhkosti zdiva využíváme přístroj DryBand®. Zásadními výhodami přístroje jsou jeho malé rozměry (180x160x120mm), přístroj se napájí z klasické rozvodné sítě (230V/50-60Hz).
O odstranění vlhkosti je potřeba mluvit zejména po vodovodních haváriích a povodních. Vlhké zdivo se objevuje také v historických objektech, starých budovách a sklepech, kdy je hlavním viníkem spodní voda.Spodní voda v okolí často bývá nad úrovní podlahy sklepu, a proto voda často prosakuje skrz cihlové pórovité zdivo.