Zábavné jídlo pro malé uličníky

Peticenemocnicesusice.cz Zábavné jídlo pro malé uličníky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Zábavné jídlo pro malé uličníky.pdf

POPIS

S jídlem připraveným v podobě postaviček, zvířat nebo kytek si vaše děti užijí mnoho legrace při víkendové snídani či svačině, sváteční večeři nebo na párty s kamarády. A možná se rády zapojí i do přípravy jídla podle podrobných fotografických návodů a vytvoříte spolu třeba žabí královnu či šilhajícího ježka z pečiva, špageťáčka nebo parádivého krokodýla z těstovin, divokou myš či vymóděného plameňáka ze zeleniny, drzé kuře nebo snaživou včelku z ovoce… Hezkou zábavu a dobrou chuť!

Trávit čas knihou Zábavné jídlo pro malé uličníky! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Zábavné jídlo pro malé uličníky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Jedlo ako - bazár - Bazoš.sk

Roušky a rukavice jsou pro nás samozřejmostí. Běžně expedujeme všemi přepravci. Telefonická podpora 9 - 15 hod. Držme si palce. Dobré knihy Kuchařky a nápoje Tématické kuchařky. Zábavné jídlo pro malé uličníky.
Zábavné jídlo pro malé uličníky od SLOVART v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.