Gérald Depardieu - NAŽIVU!

Peticenemocnicesusice.cz Gérald Depardieu - NAŽIVU! Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Laurent Neumann

NÁZEV SOUBORU: Gérald Depardieu - NAŽIVU!.pdf

POPIS

Podobně jako Gabin nebo Delon, stal se i Gérard Depardieu po pětatřiceti letech kariéry a po 165 natočených filmech symbolem francouzského filmu a společenským fenoménem. Souhlasil, že bude čtyři měsíce u sebe doma i při natáčení ve Francii a Maroku, daleko od mediálních zmatků, odpovídat na otázky Laurenta Neumanna. Na všechny otázky, včetně těch nejnepříjemnějších. Bez přetvářky a samolibosti. V této knize nezapomenutelný herec z filmů, jako byly Cyrano z Bergeraku, Poslední metro nebo Pod sluncem satanovým, odhaluje svou pravou tvář, tvář ,,neviňátka, které miluje život“.

Trávit čas knihou Gérald Depardieu - NAŽIVU!! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Gérald Depardieu - NAŽIVU! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Magazín skylink 12/2011 CZ by ISSA CZECH - Issuu

Objednávejte knihu Gérald Depardieu - NAŽIVU ! v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků
Hrají: Jacob Matschenz, Elyas M'Barek, Gerald Alexander Held, Karina Fallenstein Obsah: Nezávislý německý film vám představí partičku chuligánů, kteří chodí "zdobit" berlínské metro. David už měl problémy s policií, uvažuje o konci. Tino je prudká povaha, hodně riskuje. Naopak Elias je opatrný, někdy až paranoidní.