Jak jsem dojel až na Nordkapp

Peticenemocnicesusice.cz Jak jsem dojel až na Nordkapp Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Roman Sztul

NÁZEV SOUBORU: Jak jsem dojel až na Nordkapp.pdf

POPIS

Manželé Sztulovi si v roce 2001 přivezli z měsíčního cykloputování Dánskem krásný dáreček. Na svět vykoukl 18. dubna 2002, byl blonďatý s modrýma očima a nikdo mu neřekl jinak než Olaf, přestože dostal jméno Michal. Protože pověsit cykloturistiku na hřebík pro ně bylo nepřijatelné, koupili Olafovi-Michalovi vozík za kolo. Myšlenka dojet až za polární kruh se zdála mnoha lidem troufalá a riskantní. To ale ještě netušili, že v hlavách aktérů dříme sen o Nordkappu... Milé a úsměvné vyprávění psané především srdcem, je okořeněno o postřehy jakoby z pohledu dvouletého caparta. K nim se výborně hodí kresbičky od známého kreslíře Ivana Křemečka. Doslov ke knize napsali Lucka Kovaříková a Michal Jon, t.č. na cestě kolem světa na kole (bez vozíku). Ti malému Míšovi gratulují k takovým bezvadným rodičům, kteří mu odmalička dávají ochutnat krásy cestování. V knize je množství pěkných barevných fotografií.

Jak jsem dojel až na Nordkapp je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Roman Sztul. Přečtěte si s námi knihu Jak jsem dojel až na Nordkapp na peticenemocnicesusice.cz

Jak Jsem Dojel Až Na Nordkapp, Simona Roman Sztulovi ...

Srovnání cen Jak jsem dojel až na Nordkapp. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 143 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.
Dojet na kole co nejdál na sever, kam až to v Evropě jde, to byl cíl dvouměsíční výpravy cyklocestovatele Martina Vítka. Po týdnech trpělivého šlapání dorazil až na mys Nordkapp, tisíc kilometrů za polárním kruhem. V úterý 29. listopadu přijede o své cestě přednášet do knihovny v Třebíči.