Jak se stát autentickým lídrem

Peticenemocnicesusice.cz Jak se stát autentickým lídrem Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Gareth Jones

NÁZEV SOUBORU: Jak se stát autentickým lídrem.pdf

POPIS

Kniha profesorů prestižní London Business School vychází z jejich dlouholeté terénní práce v organizacích různého druhu (v podnicích, školách, nemocnicích, sportovních klubech atd.) a soustředí se na to, jak si člověk může vytvořit takové osobnostní, znalostní a behaviorální předpoklady, aby se mohl stát silnou vůdčí osobností, uznávaným vůdcem kolektivu. Na vedení lidí se přitom pohlíží jako na vztah, jehož se musí aktivně účastnit obě strany – lídr i členové vedeného týmu. Jednotlivé kapitoly knihy pojednávají o různých aspektech vedení, přičemž leitmotivem je rovnováha, kterou musí lídr udržovat v četných rolích, jež při své práci plní - mezi vlastním charakterem a naučenou rutinou, mezi těsnou komunikací s podřízenými a nezbytným odstupem, mezi individualitou a konformností atd. Na základě získaných informací může čtenář navíc vyhodnotit vlastní vůdčí potenciál. Preklad: Pavel Medek

Trávit čas knihou Jak se stát autentickým lídrem! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Jak se stát autentickým lídrem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Jak se stát autentickým lídrem | Marketingové noviny.cz

Jak se stát a být respektovaným lídrem týmu? Od. Martin Olejník - 3. 2. 2019. 0. 1473. Založili jste firmu, ale odchází vám lidi, nebo chcete rozjet podnik, ale bojíte se vést tým? Naučíme vás být správným lídrem a neztratit přitom lidskost. Pro vaši firmu jsou klíčové vztahy.
Doprava zdarma od 999 Kč. Přihlášení Registrovat. Uživatelské jméno / E-mail Heslo: