Afghánistán, prach a růže

Peticenemocnicesusice.cz Afghánistán, prach a růže Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

AUTOR: Martin Mykiska

NÁZEV SOUBORU: Afghánistán, prach a růže.pdf

POPIS

O tom, co říkají politici, se snadno dočtete v denním tisku. Tato kniha je o tom, co říjakí prostí Afghánci. Ti, kteří v těžkých podmínkach zničené země žijí, mluví, myslí a pracují a navzdory všem ve svých zahradách pěstují růže.Díky televiznímu zpravodajství nejspíšznáte jen malé části Afghánistánu - okolí lokálních vojenských konfliktů nebo bojových línií. Záběry jsou obvykle plné zbraní a vojenské techniky. V této knize máte možnost poznat Afghánistán z úplně jiné stránky. V Kábulu, Herátu, Mazáre Šarífua Kandaháru, v Bámjánu a Pandžšíru, v pustých horách i úrodných údolích žijí Afghánci, kteří právě nebojují. A vězte, že takových je tam většina.

Trávit čas knihou Afghánistán, prach a růže! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Afghánistán, prach a růže a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Jižní Amerikou přes Patagonii k Orinoku - Martin Mykiska ...

Afghánistán prostě je stále ještě málo zmapovanou zemí. Na webu najdete dobré mapy na www.aims.org.af. Knihy. Svou cestu Afghánistánem za Tálibánu i potom popisuje Marek Mykiska v knize Afghánistán, prach a růže (objednat si ji můžete na www.mykiska.cz).
MARTIN MYKISKA: Afghánistán, prach a růže. MTM, 2001; místo vydání, náklad a cena neuvedeny. Pavel Hošek | 2. 2. 2003 | Vesmír 82, 108, 2003/2. Nemám rád klasické cestopisy. Takové ty nudné knihy, v nichž více, ale většinou spíš méně význační světoběžníci líčí, jak uvízli na špatných cestách v hromadě ...