Afghánistán, prach a růže

Peticenemocnicesusice.cz Afghánistán, prach a růže Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

AUTOR: Martin Mykiska

NÁZEV SOUBORU: Afghánistán, prach a růže.pdf

POPIS

O tom, co říkají politici, se snadno dočtete v denním tisku. Tato kniha je o tom, co říjakí prostí Afghánci. Ti, kteří v těžkých podmínkach zničené země žijí, mluví, myslí a pracují a navzdory všem ve svých zahradách pěstují růže.Díky televiznímu zpravodajství nejspíšznáte jen malé části Afghánistánu - okolí lokálních vojenských konfliktů nebo bojových línií. Záběry jsou obvykle plné zbraní a vojenské techniky. V této knize máte možnost poznat Afghánistán z úplně jiné stránky. V Kábulu, Herátu, Mazáre Šarífua Kandaháru, v Bámjánu a Pandžšíru, v pustých horách i úrodných údolích žijí Afghánci, kteří právě nebojují. A vězte, že takových je tam většina.

Trávit čas knihou Afghánistán, prach a růže! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Afghánistán, prach a růže a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

MARTIN MYKISKA: Afghánistán, prach a růže - Časopis Vesmír

Kniha: Afghánistán, prach a růže (Martin Mykiska) [CZ](Martin Mykiska) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk
Afghánistán, prach a růže - Martin Mykiska - 2001 . Kup teď 79 Kč s dopravou 154 Kč . local_offer . Martin Mykiska: Afgánistán, prach a růže . Aukce 150 Kč s dopravou 220 Kč . local_offer . Mykiska Martin - Po zamrzlé řece do nitra Himaláje (1. vydání) Rarita .