Pohádky z babiččina kufříku

Peticenemocnicesusice.cz Pohádky z babiččina kufříku Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Lucie Křesťanová

NÁZEV SOUBORU: Pohádky z babiččina kufříku.pdf

POPIS

V domku u lesa bydlí šestiletý Jeremiáš spolu s maminkou, tatínkem, bráškou, sestrou a babičkou. Jednou rodina vyrazí na výlet do zoologické zahrady, ale Jeremiáš musí zůstat doma s babičkou, protože marodí. Nejprve je mrzutý a na babičku se mračí. Myslí si, že doma to bude pěkná nuda. Ale Jeremiášova babička je ta nejlepší a nejhodnější babička na světě – má bezva nápady a umí krásně vypravovat pohádky. Třeba o slonovi s neposlušnými kly, o žirafě v pyžamu a o klokanovi, který skáče přes švihadlo, nebo o opičím bludišti. Jeremiášova babička je zkrátka přesně taková babička, jakou by chtěl každý mít, a tak se z marodění nakonec vyklube prima zábava. Jak by také ne, když má babička ještě navíc svoje malé tajemství. Ukrývá se na půdě ve starém papírovém kufru. Babička ten kufr otevře… a Jeremiáš zase otevře samým překvapením pusu. Možná ji otevřete i vy, až se dozvíte, co v kufříku je. Nejprve ale musíte otevřít tuhle knížku. Bez toho to nepůjde.

Pohádky z babiččina kufříku je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Lucie Křesťanová. Přečtěte si s námi knihu Pohádky z babiččina kufříku na peticenemocnicesusice.cz

Pohádky z babiččina kufříku - Lucie Křesťanová - Megaknihy.cz

Lucie Křesťanová: Pohádky z babiččina kufříku. Babiččino vyprávění patří k tomu nejlepšímu, co děti rády poslouchají. Ať už jsou to skutečné vzpomínky nebo pohádky, které si jen tak vymyslela. Třeba o zvířatech.
Všechny informace o produktu Kniha Pohádky z babiččina kufříku, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pohádky z babiččina kufříku.