Dopisy lásky

Peticenemocnicesusice.cz Dopisy lásky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

AUTOR: Božena Němcová

NÁZEV SOUBORU: Dopisy lásky.pdf

POPIS

Po třiatřiceti letech opět vychází legendární svazek dopisů, v nichž je celá autorčina duše. Ta z nich vychází jako bytost nadmíru citlivá a statečná. Dopisy byly vybrány tak, „aby ze všech listů zaznívala horoucí nota lidské lásky. Nejen milostné. Jdeme s Boženou Němcovou téměř celým jejím krátkým životem. Zaslechnete, jak mluví v nich do života již zasvěcená žena, matka, milenka, přítelkyně,“ napsal tehdy v předmluvě Jaroslav Seifert. Čas silnému obsahu a krásnému jazyku neubral na kráse vůbec nic. Dopisy zůstaly čtenářským zážitkem první kategorie.

Trávit čas knihou Dopisy lásky! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Dopisy lásky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

E-kniha: Dopisy lásky - Božena Němcová | Knihy.ABZ.cz

Dopisy pro Julii jsou dojemnou a zároveň hravou love-story, vyprávěním o jiskřivé mladé lásce, ale také o vzkříšení lásky zdánlivě dávno ztracené. Když mladá Američanka Sophie (Amanda Seyfriedová, známá z muzikálového hitu Mamma Mia!), přicestuje do italské Verony, setkává se tu se skupinou dobrovolníků.
Koupit Koupit eknihu. Legendární svazek dopisů, v nichž je celá autorčina duše. Ta z nich vychází jako bytost nadmíru citlivá a statečná. Dopisy byly vybrány tak, aby ze všech listů zaznívala horoucí nota lidské lásky.