EGO versus EQ

Peticenemocnicesusice.cz EGO versus EQ Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Jen Shirkani

NÁZEV SOUBORU: EGO versus EQ.pdf

POPIS

Autorka, specialistka v oboru emocionální inteligence, na základě mnohaleté zkušenosti konzultantky, lektorky a koučky předkládá praxí ověřené strategie umožňující vyhnout se nástrahám neúměrného prosazování vlastních osobnostních charakteristik, které manažerům ukládá jejich ego. Autorka výstižně, s mimořádnou invencí a humorem popisuje osm nástrah, s nimiž se manažeři potýkají, včetně možností, jak se s nimi vyrovnat. Skvěle spojuje teorii se svými zkušenostmi a předkládá postupy, jež umožní lídrům identifikovat nejčastější příčiny jejich neefektivního chování, i cenné rady, jak toto chování změnit.

Hledáte knihu EGO versus EQ? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Jen Shirkani? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Ego versus eq shirkani jen | Sleviste.cz

EGO versus EQ - Jen Shirkani . Autorka, specialistka v oboru emocionální inteligence, na základě mnohaleté zkušenosti konzultantky, lektorky a koučky předkládá praxí ověřené strategie umožňující vyhnout se nástrahám neúměrného prosazování vlastních osobnostních charakteristik, které manažerům ukládá jejich ego.
Všechny informace o produktu Kniha Ego versus Eq Jen Shirkani, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ego versus Eq Jen Shirkani.