Pokušení osudu

Peticenemocnicesusice.cz Pokušení osudu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Alissa Johnson

NÁZEV SOUBORU: Pokušení osudu.pdf

POPIS

Lsti, úklady a dobrodružství splétají osud dvou mimořádných hrdinů v knize Pokušení osudu, plné pravého britského humoru, nevšedních situací a strhujícího vtipného líčení tehdejší společnosti. Setkáme se v ní i se starými známými z románu Štěstí nám přálo – vévodou Alexem z Rockefortu a výstřední Sophií. Whittaker Cole, hrabě z Thurstonu, a slečna Mirabelle Browningová se navzájem nesnášejí už od dětství. Jejich hádky pobuřují anglickou smetánku celá léta. Prostořeká mladá dáma si od velice atraktivního mládence nedá nic líbit. Když však hrabě odhalí všechna její tajemství – a jedno z nich se dotýká dokonce jejího spodního prádla! – zjistí, že ji musí buď uškrtit, nebo… políbit. Zalíbí se jim polibky víc než slovní přestřelky, pronikavé jako kulka z pistole? Než překonají rozpory a dají šanci lásce, musí společně odhalit bandu penězokazců či zmařit úklady Mirabellina zlotřilého strýce. Ale ani tak dramatické události nemůžou zabránit tomu, co mají vepsáno v osudu.

Hledáte knihu Pokušení osudu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Alissa Johnson? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Pokušení osudu / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami

Jakub 1 : 14,15 Když je někdo pokoušen, vždycky jej vleče a vábí jeho vlastní chtíč. Chtíč, jakmile počne, rodí hřích a hřích, když dospěje, plodí smrt. Všude kolem nás hlavně po internetu se to neustále sytí radami o tom, jak řešit problémy v partnerských vztazích, nebo co dělat proto, aby jsme problémům dokázali zabránit.
Prostořeká mladá dáma si od nejžádanějšího mládence v Londýně nedá nic líbit. Když mu jednou dokonce přerazí nos, hrabě zjistí, že ji musí buď uškrtit, nebo… políbit. Zalíbí se jim polibky víc než slovní přestřelky, ostré jako rapír? Překonají rozpory a dokážou dát šanci osudu - a lásce?